policycoreutils 1.30 - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: usage:  %s [-bq]
pl: Składnia: %s [-bq]

en: %s:  Can't load policy:  %s
pl: %s: Nie można załadować polityki: %s

en: Out of memory!
pl: Koniec pamięci!

en: failed to initialize PAM
pl: nie udało się zainicjować PAM

en: failed to set PAM_TTY
pl: nie udało się ustawić PAM_TTY

en: Password:
pl: Hasło:

en: Cannot find your entry in the shadow passwd file.
pl: Nie można znaleźć wpisu użytkownika w pliku haseł shadow.

en: getpass cannot open /dev/tty
pl: getpass nie może otworzyć /dev/tty

en: Error initing capabilities, aborting.
pl: Błąd podczas inicjalizacji capabilities, zakończenie.

en: Error dropping capabilities, aborting
pl: Błąd podczas porzucania capabilities, zakończenie

en: Error changing uid, aborting.
pl: Błąd podczas zmiany uida, zakończenie.

en: Error resetting KEEPCAPS, aborting
pl: Błąd podczas zerowania KEEPCAPS, zakończenie

en: Error dropping SETUID capability, aborting
pl: Błąd podczas porzucania capability SETUID, zakończenie

en: Sorry, newrole may be used only on a SELinux kernel.
pl: Niestety newrole może być używane tylko z jądrem SELinux.

en: Could not determine enforcing mode.
pl: Nie udało się ustalić trybu wymuszania.

en: Error: multiple roles specified
pl: Błąd: podano wiele ról

en: Error: multiple types specified
pl: Błąd: podano wiele typów

en: Sorry, -l may be used with SELinux MLS support.
pl: Niestety -l może być używane z obsługą MLS SELinuksa.

en: Error: multiple levels specified
pl: Błąd: podano wiele poziomów

en: Couldn't get default type.
pl: Nie udało się pobrać domyślnego typu.

en: failed to get old_context.
pl: nie udało się pobrać poprzedniego kontekstu (old_context).

en: failed to get new context.
pl: nie udało się pobrać nowego kontekstu.

en: cannot find your entry in the passwd file.
pl: nie można znaleźć wpisu użytkownika w pliku passwd.

en: Error!  Shell is not valid.
pl: Błąd! Powłoka nie jest poprawna.

en: Error!  Could not retrieve tty information.
pl: Błąd! Nie udało się uzyskać informacji o tty.

en: Authenticating %s.
pl: Uwierzytelnianie %s.

en: newrole: incorrect password for %s
pl: newrole: nieprawidłowe hasło dla użytkownika %s

en: failed to set new role %s
pl: ustawienie nowej roli %s nie powiodło się

en: failed to set new type %s
pl: ustawienie nowego typu %s nie powiodło się

en: failed to build new range with level %s
pl: ustawienie nowego zakresu z poziomem %s nie powiodło się

en: failed to set new range %s
pl: ustawienie nowego zakresu %s nie powiodło się

en: failed to convert new context to string
pl: konwersja nowego kontekstu na łańcuch nie powiodła się

en: %s is not a valid context
pl: %s nie jest poprawnym kontekstem

en: Error!  Could not open %s.
pl: Błąd! Nie udało się otworzyć %s.

en: %s!  Could not get current context for %s, not relabeling tty.
pl: %s! Nie udało się pobrać aktualnego kontekstu dla %s, etykiety nie zmienione.

en: %s!  Could not get new context for %s, not relabeling tty.
pl: %s! Nie udało się pobrać nowego kontekstu dla %s, etykieta tty nie zmieniona.

en: %s!  Could not set new context for %s
pl: %s! Nie udało się ustawić nowego kontekstu dla %s

en: newrole: failure forking: %s
pl: newrole: niepowodzenie fork: %s

en: Warning!  Could not restore context for %s
pl: Uwaga! Nie udało się odtworzyć kontekstu dla %s

en: %s changed labels.
pl: Etykiety %s zmienione.

en: Could not close descriptors.
pl: Nie udało się zamknąć deskryptorów.

en: Could not set exec context to %s.
pl: Nie udało się ustawić kontekstu wykonywania na %s.

en: Error connecting to audit system.
pl: Błąd podczas łączenia się z systemem audytu.

en: Error allocating memory.
pl: Błąd podczas przydzielania pamięci.

en: Error sending audit message.
pl: Bład podczas wysyłania komunikatu audytowego.

note: If we reach here, then we failed to exec the new shell.
en: failed to exec shell
pl: uruchomienie powłoki nie powiodło się

note: USAGE_STRING describes the command-line args of this program.
en: USAGE: run_init <script> <args ...>
      where: <script> is the name of the init script to run,
             <args ...> are the arguments to that script.
pl: Składnia: run_init <skrypt> <argumenty ...>
      gdzie: <skrypt> to nazwa skryptu init do uruchomienia,
             <argumenty ...> to argumenty dla tego skryptu.

en: run_init: incorrect password for %s
pl: run_init: nieprawidłowe hasło dla użytkownika %s

en: Could not open file %s
pl: Nie udało się otworzyć pliku %s

en: No context in file %s
pl: Brak kontekstu w pliku %s

en: Sorry, run_init may be used only on a SELinux kernel.
pl: Niestety run_init może być używany tylko z jądrem SELinux.

en: authentication failed.
pl: uwierzytelnienie nie powiodło się.
