libgnutls-3.2.1 - en to pl translation catalogue (365 entries)

en: Close notify
pl: Powiadomienie o zamknięciu

en: Unexpected message
pl: Nieoczekiwany komunikat

en: Bad record MAC
pl: Błędny MAC rekordu

en: Decryption failed
pl: Odszyfrowywanie nie powiodło się

en: Record overflow
pl: Przepełnienie rekordu

en: Decompression failed
pl: Dekompresja nie powiodła się

en: Handshake failed
pl: Nawiązanie komunikacji nie powiodło się

en: Certificate is bad
pl: Błędny certyfikat

en: Certificate is not supported
pl: Nieobsługiwany certyfikat

en: Certificate was revoked
pl: Certyfikat został anulowany

en: Certificate is expired
pl: Certyfikat wygasł

en: Unknown certificate
pl: Nieznany certyfikat

en: Illegal parameter
pl: Niedozwolony parametr

en: CA is unknown
pl: Nieznane CA

en: Access was denied
pl: Dostęp zabroniony

en: Decode error
pl: Błąd dekodowania

en: Decrypt error
pl: Błąd odszyfrowywania

en: Export restriction
pl: Ograniczenia eksportowe

en: Error in protocol version
pl: Błąd w wersji protokołu

en: Insufficient security
pl: Niewystarczające bezpieczeństwo

en: User canceled
pl: Anulowane przez użytkownika

en: No certificate (SSL 3.0)
pl: Brak certyfikatu (SSL 3.0)

en: Internal error
pl: Błąd wewnętrzny

en: Inappropriate fallback
pl: Niewłaściwy fallback

en: No renegotiation is allowed
pl: Renegocjacja niedozwolona

en: Could not retrieve the specified certificate
pl: Nie udało się pobrać wskazanego certyfikatu

en: An unsupported extension was sent
pl: Wysłano nieobsługiwane rozszerzenie

en: The server name sent was not recognized
pl: Nierozpoznana wysłana nazwa serwera

en: The SRP/PSK username is missing or not known
pl: Brak lub nieznana nazwa użytkownika SRP/PSK

en: An extension was expected but was not seen
pl: Oczekiwano rozszerzenia, ale nie znaleziono

en: No supported application protocol could be negotiated
pl: Nie udało się wynegocjować obsługiwanego protokołu aplikacji

en: Certificate is required
pl: Certyfikat jest wymagany

en: Could not negotiate a supported cipher suite.
pl: Nie udało się wynegocjować obsługiwanego zestawu certyfikatów.

en: No or insufficient priorities were set.
pl: Nie ustawiono wystarczających priorytetów.

en: The cipher type is unsupported.
pl: Ten typ certyfikatu nie jest obsługiwany.

en: The certificate and the given key do not match.
pl: Certyfikat i dany klucz nie pasują do siebie.

en: Could not negotiate a supported compression method.
pl: Nie udało się wynegocjować obsługiwanej metody kompresji.

en: An unknown public key algorithm was encountered.
pl: Napotkano nieznany algorytm klucza publicznego.

en: An algorithm that is not enabled was negotiated.
pl: Wynegocjowano algorytm, który nie został włączony.

en: A packet with illegal or unsupported version was received.
pl: Odebrano pakiet rekordu o niedozwolonej lub nieobsługiwanej wersji.

en: The Diffie-Hellman prime sent by the server is not acceptable (not long enough).
pl: Liczba pierwsza Diffie Hellmana wysłana przez serwer jest nieakceptowalna (zbyt mała).

en: Error decoding the received TLS packet.
pl: Błąd dekodowania odebranego pakietu TLS.

en: A TLS record packet with invalid length was received.
pl: Odebrano pakiet TLS o błędnej długości.

en: The TLS connection was non-properly terminated.
pl: Połączenie TLS nie zostało właściwie zakończone.

en: The specified session has been invalidated for some reason.
pl: Podana sesja została z jakiegoś powodu unieważniona.

en: GnuTLS internal error.
pl: Błąd wewnętrzny GnuTLS.

en: A connection with inappropriate fallback was attempted.
pl: Próbowano połączenia z niewłaściwym fallbackiem.

en: An illegal TLS extension was received.
pl: Odebrano niedozwolone rozszerzenie TLS.

en: An required TLS extension was received.
pl: Odebrano wymagane rozszerzenie TLS.

en: A TLS fatal alert has been received.
pl: Odebrano krytyczny alarm TLS.

en: An unexpected TLS packet was received.
pl: Odebrano nieoczekiwany pakiet TLS.

en: Failed to import the key into store.
pl: Import klucza nie powiódł się.

en: An error was encountered at the TLS Finished packet calculation.
pl: Wykryto błąd przy obliczaniu pakietu TLS Finished.

en: No certificate was found.
pl: Nie znaleziono certyfikatu.

en: Certificate is required.
pl: Certyfikat jest wymagany.

en: The given DSA key is incompatible with the selected TLS protocol.
pl: Podany klucz DSA jest niezgodny z wybranym protokołem TLS.

en: There is already a crypto algorithm with lower priority.
pl: Istnieje już algorytm kryptograficzny z niższym priorytetem.

en: No temporary RSA parameters were found.
pl: Nie znaleziono parametrów tymczasowych RSA.

en: No temporary DH parameters were found.
pl: Nie znaleziono parametrów tymczasowych DH.

en: An unexpected TLS handshake packet was received.
pl: Odebrano nieoczekiwany pakiet nawiązania TLS.

en: The scanning of a large integer has failed.
pl: Poszukiwanie dużej liczby całkowitej nie powiodło się.

en: Could not export a large integer.
pl: Nie udało się wyeksportować dużej liczby całkowitej.

en: Decryption has failed.
pl: Odszyfrowywanie nie powiodło się.

en: Encryption has failed.
pl: Szyfrowanie nie powiodło się.

en: Public key decryption has failed.
pl: Odszyfrowywanie z kluczem publicznym nie powiodło się.

en: Public key encryption has failed.
pl: Szyfrowanie z kluczem publicznym nie powiodło się.

en: Public key signing has failed.
pl: Podpisywanie z kluczem publicznym nie powiodło się.

en: Public key signature verification has failed.
pl: Sprawdzenie podpisu z kluczem publicznym nie powiodło się.

en: Decompression of the TLS record packet has failed.
pl: Dekompresja pakietu rekordu TLS nie powiodła się.

en: Compression of the TLS record packet has failed.
pl: Kompresja pakietu rekordu TLS nie powiodła się.

en: Internal error in memory allocation.
pl: Błąd wewnętrzny przy przydzielaniu pamięci.

en: An unimplemented or disabled feature has been requested.
pl: Zażądano niezaimplementowanej lub wyłączonej opcji.

en: Insufficient credentials for that request.
pl: Niewystarczające uprawnienia dla tego żądania.

en: Error in password/key file.
pl: Błąd w pliku haseł/kluczy.

en: Wrong padding in PKCS1 packet.
pl: Błędne wyrównanie w pakiecie PKCS1.

en: The session or certificate has expired.
pl: Sesja i/lub certyfikat wygasły.

en: The certificate is not yet activated.
pl: Certyfikat nie został jeszcze uaktywniony.

en: Hashing has failed.
pl: Funkcja skrótu nie powiodła się.

en: Base64 decoding error.
pl: Błąd dekodowania base64.

en: Base64 unexpected header error.
pl: Nieoczekiwany błąd nagłówka base64.

en: Base64 encoding error.
pl: Błąd kodowania base64.

en: Parsing error in password/key file.
pl: Błąd przetwarzania pliku haseł/kluczy.

en: The requested data were not available.
pl: Żądane dane nie były dostępne.

en: There are no embedded data in the structure.
pl: W strukturze nie ma osadzonych danych.

en: Error in the pull function.
pl: Błąd w funkcji pull.

en: Error in the push function.
pl: Błąd w funkcji push.

en: The upper limit of record packet sequence numbers has been reached. Wow!
pl: Osiągnięto górne ograniczenie numerów sekwencyjnych pakietów rekordów. Wow!

en: Error in the certificate.
pl: Błąd w certyfikacie.

en: Error in the time fields of certificate.
pl: Błąd w polach certyfikatu dotyczących czasu.

en: Error in the certificate verification.
pl: Błąd w weryfikacji certyfikatu.

en: Error in the CRL verification.
pl: Błąd w weryfikacji CRL.

en: Error in the private key verification; seed doesn't match.
pl: Błąd w weryfikacji klucza prywatnego; zarodek się nie zgadza.

en: Could not authenticate peer.
pl: Nie udało się uwierzytelnić drugiej strony.

en: Unknown Subject Alternative name in X.509 certificate.
pl: Nieznana nazwa Subject Alternative w certyfikacie X.509.

en: CIDR name constraint is malformed in size or structure.
pl: Błędny rozmiar lub struktura ograniczenia nazwy CIDR.

en: Unsupported critical extension in X.509 certificate.
pl: Nieobsługiwane rozszerzenie krytyczne w certyfikacie X.509.

en: Unsupported extension in X.509 certificate.
pl: Nieobsługiwane rozszerzenie w certyfikacie X.509.

en: Key usage violation in certificate has been detected.
pl: Wykryto naruszenie użycia klucza w certyfikacie.

en: Function was interrupted.
pl: Funkcja została przerwana.

en: TLS Application data were received, while expecting handshake data.
pl: Odebrano dane aplikacji TLS, ale oczekiwano na nawiązanie sesji.

en: Error in Database backend.
pl: Błąd w backendzie bazy danych.

en: The Database entry already exists.
pl: Wpis w bazie danych już istnieje.

en: The certificate type is not supported.
pl: Ten typ certyfikatu nie jest obsługiwany.

en: The given memory buffer is too short to hold parameters.
pl: Przekazany bufor pamięci jest zbyt mały do przechowania parametrów.

en: The request is invalid.
pl: Żądanie jest nieprawidłowe.

en: The cookie was bad.
pl: Błędne ciasteczko.

en: An illegal parameter has been received.
pl: Odebrano niedozwolony parametr.

en: An illegal parameter was found.
pl: Napotkano niedozwolony parametr.

en: Error while reading file.
pl: Błąd podczas odczytu pliku.

en: A disallowed SNI server name has been received.
pl: Odebrano niedozwoloną nazwę serwera SNI.

en: ASN1 parser: Element was not found.
pl: Analiza ASN1: Nie znaleziono elementu.

en: ASN1 parser: Identifier was not found
pl: Analiza ASN1: Nie znaleziono identyfikatora.

en: ASN1 parser: Error in DER parsing.
pl: Analiza ASN1: Błąd przy analizie DER.

en: ASN1 parser: Value was not found.
pl: Analiza ASN1: Nie znaleziono wartości.

en: ASN1 parser: Generic parsing error.
pl: Analiza ASN1: Ogólny błąd przetwarzania.

en: ASN1 parser: Value is not valid.
pl: Analiza ASN1: Wartość nie jest prawidłowa.

en: ASN1 parser: Error in TAG.
pl: Analiza ASN1: Błąd w znaczniku.

en: ASN1 parser: error in implicit tag
pl: Analiza ASN1: błąd w domyślnym znaczniku.

en: ASN1 parser: Error in type 'ANY'.
pl: Analiza ASN1: Błąd w typie 'ANY'.

en: ASN1 parser: Syntax error.
pl: Analiza ASN1: Błąd składni.

en: ASN1 parser: Overflow in DER parsing.
pl: Analiza ASN1: Przepełnienie przy analizie DER.

en: Too many empty record packets have been received.
pl: Odebrano zbyt dużo pustych pakietów rekordów.

en: Too many handshake packets have been received.
pl: Odebrano zbyt dużo pakietów nawiązania połączenia.

en: More than a single object matches the criteria.
pl: Więcej niż jeden obiekt pasuje do kryteriów.

en: The crypto library version is too old.
pl: Wersja biblioteki kryptograficznej jest zbyt stara.

en: The tasn1 library version is too old.
pl: Wersja biblioteki tasn1 jest zbyt stara.

en: The OpenPGP User ID is revoked.
pl: Identyfikator użytkownika OpenPGP jest unieważniony.

en: The OpenPGP key has not a preferred key set.
pl: Klucz OpenPGP nie ma ustawionego preferowanego klucza.

en: Error loading the keyring.
pl: Błąd przy wczytywaniu zbioru kluczy.

en: The initialization of crypto backend has failed.
pl: Inicjalizacja backendu kryptograficznego nie powiodła się.

en: No supported compression algorithms have been found.
pl: Nie znaleziono obsługiwanego algorytmu kompresji.

en: No supported cipher suites have been found.
pl: Nie znaleziono obsługiwanego zestawu certyfikatów.

en: Could not get OpenPGP key.
pl: Nie udało się uzyskać klucza OpenPGP.

en: Could not find OpenPGP subkey.
pl: Nie udało się odnaleźć podklucza OpenPGP.

en: Safe renegotiation failed.
pl: Bezpieczna renegocjacja nie powiodła się.

en: Unsafe renegotiation denied.
pl: Odmowa niebiezpiecznej renegocjacji.

en: The SRP username supplied is illegal.
pl: Podana nazwa użytkownika SRP nie jest dozwolona.

en: The username supplied is unknown.
pl: Podana nazwa użytkownika jest nieznana.

en: The OpenPGP fingerprint is not supported.
pl: Odcisk klucza OpenPGP nie jest obsługiwany.

en: The signature algorithm is not supported.
pl: Ten algorytm podpisu nie jest obsługiwany.

en: The certificate has unsupported attributes.
pl: Certyfikat ma nieobsługiwane atrybuty.

en: The OID is not supported.
pl: OID nie jest obsługiwany.

en: The hash algorithm is unknown.
pl: Algorytm skrótu jest nieznany.

en: The PKCS structure's content type is unknown.
pl: Typ zawartości struktury PKCS jest nieznany.

en: The PKCS structure's bag type is unknown.
pl: Typ opakowania struktury PKCS jest nieznany.

en: The given password contains invalid characters.
pl: Podane hasło zawiera nieprawidłowe znaki.

en: The given string contains invalid UTF-8 characters.
pl: Podany łańcuch zawiera nieprawidłowe znaki UTF-8.

en: The given email string contains non-ASCII characters before '@'.
pl: Podany adres e-mail zawiera znaki znaki spoza ASCII przed '@'.

en: The Message Authentication Code verification failed.
pl: Sprawdzenie kodu autentyczności wiadomości (MAC) nie powiodło się.

en: Some constraint limits were reached.
pl: Osiągnięto niektóre ograniczenia.

en: Failed to acquire random data.
pl: Nie udało się pozyskać danych losowych.

en: Verifying TLS/IA phase checksum failed
pl: Sprawdzenie sumy kontrolnej frazy TLS/IA nie powiodło się

en: The specified algorithm or protocol is unknown.
pl: Podany algorytm lub protokół jest nieznany.

en: The handshake data size is too large.
pl: Rozmiar danych nawiązania połączenia jest zbyt duży.

en: Error opening /dev/crypto
pl: Błąd otwierania /dev/crypto

en: Error interfacing with /dev/crypto
pl: Błąd komunikacji z /dev/crypto

en: Peer has terminated the connection
pl: Druga strona zakończyła połączenie

en: Channel binding data not available
pl: Dane wiążące kanał nie są dostępne.

en: TPM error.
pl: Błąd TPM.

en: The TPM library (trousers) cannot be found.
pl: Nie znaleziono biblioteki TPM (trousers).

en: TPM is not initialized.
pl: TPM nie zainicjowany.

en: TPM key was not found in persistent storage.
pl: Nie znaleziono klucza TPM w trwałych danych.

en: Cannot initialize a session with the TPM.
pl: Nie można zainicjować sesji z TPM.

en: PKCS #11 error.
pl: Błąd PKCS #11.

en: PKCS #11 initialization error.
pl: Błąd inicjalizacji PKCS #11.

en: Error in parsing.
pl: Błąd w trakcie analizy.

en: Error in provided PIN.
pl: Błąd w podanym PIN-ie.

en: Error in provided SRK password for TPM.
pl: Błąd w podanym haśle SRK dla TPM.

en: Error in provided password for key to be loaded in TPM.
pl: Błąd w podanym haśle dla klucza do wczytania w TPM.

en: PKCS #11 error in slot
pl: Błąd PKCS #11 w slocie

en: Thread locking error
pl: Błąd blokowania wątku

en: PKCS #11 error in attribute
pl: Błąd PKCS #11 w atrybucie

en: PKCS #11 error in device
pl: Błąd PKCS #11 w urządzeniu

en: PKCS #11 error in data
pl: Błąd PKCS #11 w danych

en: PKCS #11 unsupported feature
pl: Nieobsługiwana właściwość PKCS #11

en: PKCS #11 error in key
pl: Błąd PKCS #11 w kluczu

en: PKCS #11 PIN expired
pl: PIN PKCS #11 wygasł

en: PKCS #11 PIN locked
pl: PIN PKCS #11 zablokowany

en: PKCS #11 error in session
pl: Błąd PKCS #11 w sesji

en: PKCS #11 error in signature
pl: Błąd PKCS #11 w podpisie

en: PKCS #11 error in token
pl: Błąd PKCS #11 w tokenie

en: PKCS #11 user error
pl: Błąd użytkownika PKCS #11

en: The operation timed out
pl: Upłynął limit czasu operacji

en: The operation was cancelled due to user error
pl: Operacja zostałą przerwana z powodu błędu użytkownika

en: No supported ECC curves were found
pl: Nie znaleziono obsługiwanych krzywych ECC

en: The curve is unsupported
pl: Ta krzywa nie jest obsługiwana

en: The requested PKCS #11 object is not available
pl: Żądany obiekt PKCS #11 nie jest dostępny

en: The provided X.509 certificate list is not sorted (in subject to issuer order)
pl: Przekazana lista certyfikatów X.509 nie jest posortowana (w kolejności wystawcy)

en: The OCSP response is invalid
pl: Odpowiedź OCSP jest nieprawidłowa.

en: The OCSP response provided doesn't match the available certificates
pl: Dostarczona odpowiedź OCSP nie pasuje do dostępnych certyfikatów

en: There is no certificate status (OCSP).
pl: Brak statusu certyfikatu (OCSP).

en: Error in the system's randomness device.
pl: Błąd w systemowym urządzeniu danych losowych.

en: No common application protocol could be negotiated.
pl: Nie udało się wynegocjować wspólnego protokołu aplikacji.

en: Error while performing self checks.
pl: Błąd podczas wykonywania samokontroli.

en: There is no self test for this algorithm.
pl: Nie ma kontroli własnej dla tego algorytmu.

en: An error has been detected in the library and cannot continue operations.
pl: Wykryto błąd w bibliotece, nie można kontynuować operacji.

en: Error in sockets initialization.
pl: Błąd przy inicjowaniu gniazd.

en: Error in public key generation.
pl: Błąd przy generowaniu klucza publicznego.

en: Invalid TLS extensions length field.
pl: Błędne pole długości rozszerzeń TLS.

en: Peer's certificate or username has changed during a rehandshake.
pl: Certyfikat lub nazwa użytkownika partnera zmieniła się w trakcie powitania.

en: The provided string has an embedded null.
pl: Przekazany łańcuch zawiera osadzony znak pusty.

en: Attempted handshake during false start.
pl: Próba powitania w trakcie przedwczesnego startu.

en: The SNI host name not recognised.
pl: Nierozpoznana nazwa hosta SNI.

en: There was an issue converting to or from UTF8.
pl: Problem przy konwersji z/do UTF-8.

en: Cannot perform this action while handshake is in progress.
pl: Nie można wykonać tej akcji podczas powitania.

en: The public key is invalid.
pl: Klucz publiczny jest błędny.

en: There are no validation parameters present.
pl: Brak parametrów kontroli poprawności.

en: The public key parameters are invalid.
pl: Błędne parametry klucza publicznego.

en: The private key is invalid.
pl: Klucz prywatny jest błędny.

en: The DER time encoding is invalid.
pl: Błędne kodowanie czasu DER.

en: The signature is incompatible with the public key.
pl: Podpis jest niezgodny z kluczem publicznym.

en: One of the involved algorithms has insufficient security level.
pl: Jeden z używanych algorytmów ma niewystarczający poziom bezpieczeństwa.

en: No common key share with peer.
pl: Brak współdzielenia klucza z drugą stroną.

en: The early data were rejected.
pl: Wczesne dane zostały odrzucone.

en: Success.
pl: Sukces.

en: A TLS warning alert has been received.
pl: Odebrano ostrzegawczy alarm TLS.

en: A heartbeat pong message was received.
pl: Odebrano komunikat heartbeat pong.

en: A heartbeat ping message was received.
pl: Odebrano pakiet heartbeat ping.

en: Resource temporarily unavailable, try again.
pl: Zasoby chwilowo niedostępne, proszę spróbować ponownie.

en: The transmitted packet is too large (EMSGSIZE).
pl: Przesyłany pakiet jest zbyt duży (EMSGSIZE).

en: Rehandshake was requested by the peer.
pl: Druga strona zażądała ponownego nawiązania sesji.

en: Re-authentication was requested by the peer.
pl: Druga strona zażądała ponownego uwierzytelnienia.

en: (unknown error code)
pl: (nieznany kod błędu)

en: The OCSP response is trusted.
pl: Odpowiedź OCSP jest zaufana.

en: The OCSP response's signer could not be found.
pl: Nie znaleziono podpisującego odpowiedź OCSP.

en: Error in the signer's key usageflags.
pl: Błąd we flagach przeznaczenia klucza podpisującego.

en: The OCSP response's signer is not trusted.
pl: Podpisujący odpowiedź OCSP nie jest zaufany.

en: The OCSP response depends on insecure algorithms.
pl: Odpowiedź OCSP polega na niebezpiecznych algorytmach.

en: The OCSP response's signature cannot be validated.
pl: Podpis odpowiedzi OCSP nie może być sprawdzona.

en: The OCSP response's signer's certificate is not activated.
pl: Certyfikat podpisującego odpowiedź OCSP nie jest uaktywniony.

en: The OCSP response's signer's certificate is expired.
pl: Certyfikat podpisującego odpowiedź OCSP wygasł.

en: Memory error
pl: Błąd pamięci

en: 	Version: %d
pl: 	Wersja: %d

en: 			Hexdump:
pl: 			Zrzut hex:

en: OCSP Request Information:
pl: Informacje o żądaniu OCSP:

en: 	Responder Key ID:
pl: 	ID klucza odpowiadającego:

en: 	Responder ID: %s
pl: 	ID odpowiadającego: %s

en: 	Produced At: %s
pl: 	Utworzono: %s

en: 		Revocation time: %s
pl: 		Czas unieważnienia: %s

en: 		This Update: %s
pl: 		To uaktualnienie: %s

en: 		Next Update: %s
pl: 		Następnie uaktualnienie: %s

en: unknown
pl: nieznany

en: 	Signature Algorithm: %s
pl: 	Algorytm podpisu: %s

en: warning: signed using a broken signature algorithm that can be forged.
pl: uwaga: podpisano złamanym algorytmem podpisu, który może być podrobiony.

en: 	Signature:
pl: 	Podpis:

en: OCSP Response Information:
pl: Informacje o odpowiedzi OCSP:

en: %s%s: %.*s (contains illegal chars)
pl: %s%s: %.*s (zawiera niedozwolone znaki)

en: warning: SAN contains an embedded NUL, replacing with '!'
pl: uwaga: SAN zawiera znak NUL, zastąpiono znakiem '!'

en: %sXMPP Address: %.*s
pl: %sAdres XMPP: %.*s

en: %sUnknown name:
pl: %sNieznana nazwa:

en: 			Path Length Constraint: %d
pl: 			Ograniczenie długości ścieżki: %d

en: 			Policy Language: %s
pl: 			Język polityki: %s

en: 			Policy:
    				ASCII:
pl: 			Polityka:
    			ASCII:

en: 
    				Hexdump:
pl: 
    				Zrzut hex:

en: %s			Permitted:
pl: %s			Dozwolone:

en: %s			Excluded:
pl: %s			Wykluczone:

en: 			Access Method: %s (%s)
pl: 			Metoda dostępu: %s (%s)

en: %sDigital signature.
pl: %sPodpis cyfrowy.

en: %sNon repudiation.
pl: %sBez odmowy.

en: %sKey encipherment.
pl: %sSzyfrowanie klucza.

en: %sData encipherment.
pl: %sSzyfrowanie danych.

en: %sKey agreement.
pl: %sUzgodnienie klucza.

en: %sCertificate signing.
pl: %sPodpisanie certyfikatu.

en: %sCRL signing.
pl: %sPodpisanie CRL.

en: %sKey encipher only.
pl: %sTylko szyfrowanie klucza.

en: %sKey decipher only.
pl: %sTylko odszyfrowywanie klucza.

en: 			Not Before: %s
pl: 			Nie wcześniej niż: %s

en: 			Not After: %s
pl: 			Nie później niż: %s

en: %s			TLS WWW Server.
pl: %s			Serwer WWW TLS.

en: %s			TLS WWW Client.
pl: %s			Klient WWW TLS.

en: %s			Code signing.
pl: %s			Podpisywanie kodu.

en: %s			Email protection.
pl: %s			Ochrona poczty elektronicznej.

en: %s			Time stamping.
pl: %s			Oznaczanie czasu.

en: %s			OCSP signing.
pl: %s			Podpisywanie OCSP.

en: %s			Any purpose.
pl: %s			Dowolne zastosowanie.

en: %s			Certificate Authority (CA): FALSE
pl: %s			CA: NIE

en: %s			Certificate Authority (CA): TRUE
pl: %s			CA: TAK

en: %s			Path Length Constraint: %d
pl: %s			Ograniczenie długości ścieżki: %d

en: %s			otherName OID: %.*s
pl: %s			OID otherName: %.*s

en: %s			otherName DER:
pl: %s			DER otherName:

en: 
    %s			otherName ASCII:
pl: 
    %s			ASCII otherName:

en: %s		Basic Constraints (%s):
pl: %s		Ograniczenia podstawowe (%s):

en: critical
pl: krytyczny

en: not critical
pl: niekrytyczny

en: %s		Subject Key Identifier (%s):
pl: %s		Identyfikator klucza przedmiotu (%s):

en: %s		Authority Key Identifier (%s):
pl: %s		Identyfikator klucza autorytetu (%s):

en: %s		Key Usage (%s):
pl: %s		Użycie klucza (%s):

en: %s		Private Key Usage Period (%s):
pl: %s		Okres użycia klucza prywatnego (%s):

en: %s		Key Purpose (%s):
pl: %s		Przeznaczenie klucza (%s):

en: %s		Subject Alternative Name (%s):
pl: %s		Alternatywna nazwa przedmiotu (%s):

en: %s		Issuer Alternative Name (%s):
pl: %s		Alternatywna nazwa wystawcy (%s):

en: %s		CRL Distribution points (%s):
pl: %s		Punkty rozprowadzania CRL (%s):

en: %s		Proxy Certificate Information (%s):
pl: %s		Informacja o certyfikacie proxy (%s):

en: %s		Authority Information Access (%s):
pl: %s		Informacje Authority Information Access (%s):

en: %s		Name Constraints (%s):
pl: %s		Ograniczenia nazw (%s):

en: %s		TLS Features (%s):
pl: %s		Właściwości TLS (%s):

en: %s		Unknown extension %s (%s):
pl: %s		Nieznane rozszerzenie %s (%s):

en: %s			Hexdump:
pl: %s			Zrzut hex:

en: %s	Extensions:
pl: %s	Rozszerzenia:

en: 	%sPublic Key Algorithm: %s
pl: 	%sAlgorytm klucza publicznego: %s

en: 	Algorithm Security Level: %s (%d bits)
pl: 	Poziom bezpieczeństwa algorytmu: %s (bitów: %d)

en: 		Parameters:
pl: 		Parametry:

en: 		Modulus (bits %d):
pl: 		Reszta (bitów: %d):

en: 		Exponent (bits %d):
pl: 		Wykładnik (bitów: %d):

en: 		Modulus (bits %d):
pl: 		Reszta (bitów: %d):

en: 		Exponent (bits %d):
pl: 		Wykładnik (bitów: %d):

en: 		Curve:	%s
pl: 		Krzywa:	%s

en: 		Public key (bits %d):
pl: 		Klucz publiczny (bitów: %d):

en: 		Public key (bits %d):
pl: 		Klucz publiczny (bitów: %d):

en: 		Digest:	%s
pl: 		Skrót:	%s

en: 		ParamSet: %s
pl: 		Parametry: %s

en: Subject
pl: Przedmiot

en: 	Serial Number (hex):
pl: 	Numer seryjny (hex):

en: 	Issuer:
pl: 	Wystawca:

en: 	Issuer: %s
pl: 	Wystawca: %s

en: 	Validity:
pl: 	Ważność:

en: 		Not Before: %s
pl: 		Nie wcześniej niż: %s

en: 		Not After: %s
pl: 		Nie później niż: %s

en: 	Subject:
pl: 	Przedmiot:

en: 	Subject: %s
pl: 	Przedmiot: %s

en: 	Fingerprint:
pl: 	Odcisk:

en: %sPublic Key ID:
    %s	sha1:
pl: %sID klucza publicznego:
    %s	sha1:

en: %sPublic Key PIN:
    %s	pin-sha256:
pl: %sPIN klucza publicznego:
    %s	pin-sha256:

en: no subject,
pl: brak przedmiotu,

en: no issuer,
pl: brak wystawcy,

en: signed using %s (broken!),
pl: podpisano przy użyciu %s (uszkodzonego!),

en: signed using %s,
pl: podpisano przy użyciu %s,

en: X.509 Certificate Information:
pl: Informacja o certyfikacie X.509:

en: Other Information:
pl: Inne informacje:

en: 	Version: 1 (default)
pl: 	Wersja: 1 (domyślna)

en: 	Update dates:
pl: 	Daty uaktualnień:

en: 		Issued: %s
pl: 		Wystawiono: %s

en: 		Next at: %s
pl: 		Następnie: %s

en: 	Extensions:
pl: 	Rozszerzenia:

en: 		CRL Number (%s):
pl: 		Numer CRL (%s):

en: 		Authority Key Identifier (%s):
pl: 		Identyfikator klucza autorytetu (%s):

en: 		Unknown extension %s (%s):
pl: 		Nieznane rozszerzenie %s (%s):

en: 	Revoked certificates (%d):
pl: 	Unieważnione certyfikaty (%d):

en: 	No revoked certificates.
pl: 	Brak unieważnionych certyfikatów.

en: 		Serial Number (hex):
pl: 		Numer seryjny (hex):

en: 		Revoked at: %s
pl: 		Unieważniono: %s

en: X.509 Certificate Revocation List Information:
pl: Informacja o liście unieważnień certyfikatów X.509:

en: 	Attributes:
pl: 	Atrybuty:

en: 		Challenge password: %s
pl: 		Hasło wyzwania: %s

en: 		Unknown attribute %s:
pl: 		Nieznane rozszerzenie %s:

en: PKCS #10 Certificate Request Information:
pl: Informacja o żądaniu certyfikatu PKCS #10:

en: Public Key Usage:
pl: Użycie klucza publicznego:

en: Public Key Information:
pl: Informacje o kluczu publicznym:

en: Certificate matches.
pl: Certyfikat pasuje.

en: Verification failed.
pl: Weryfikacja nie powiodła się.

en: CA constrains were violated.
pl: Ograniczenia CA zostąły naruszone.

en: The certificate differs.
pl: Certyfikat różni się.

en: There were no DANE information.
pl: Nie było informacji DANE.

en: There was error initializing the DNS query.
pl: Wystąpił błąd w trakcie inicjowania zapytania DNS.

en: There was an error while resolving.
pl: Wystąpił błąd przy rozwiązywaniu.

en: No DANE data were found.
pl: Nie znaleziono danych DANE.

en: Unknown DANE data were found.
pl: Napotkano nieznane dane DANE.

en: No DNSSEC signature was found.
pl: Nie znaleziono podpisu DNSSEC.

en: Received corrupt data.
pl: Odebrano uszkodzone dane.

en: The DNSSEC signature is invalid.
pl: Podpis DNSSEC jest błędny.

en: There was a memory error.
pl: Wystąpił błąd pamięci.

en: The requested data are not available.
pl: Żądane dane nie są dostępne.

en: There was an error in the certificate.
pl: Wystąpił błąd w certyfikacie.

en: There was an error in the public key.
pl: Wystąpił błąd w kluczu publicznym.

en: Error in file.
pl: Błąd w pliku.
