cryptsetup 0.2pre1 - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: create device
pl: utworzenie urządzenia

en: remove device
pl: usunięcie urządzenia

en: modify active device
pl: modyfikacja aktywnego urządzenia

en: resize active device
pl: zmiana rozmiaru aktywnego urządzenia

en: show device status
pl: pokazanie stanu urządzenia

en: Command failed
pl: Polecenie nie powiodło się

en: 
    <action> is one of:
pl: 
    <akcja> to jedno z:

en: <name> is the device to create under %s
    <device> is the encrypted device
pl: <nazwa> to urządzenie do utworzenia pod %s
    <urządzenie> to zaszyfrowane urządzenie

en: Show this help message
pl: Wyświetlenie tego opisu

en: Display brief usage
pl: Wyświetlenie krótkiego opisu

en: Help options:
pl: Opcje pomocy:

en: Shows more detailed error messages
pl: Pokazanie bardziej szczegółowych komunikatów o błędach

en: The cipher used to encrypt the disk (see /proc/crypto)
pl: Szyfr użyty do zaszyfrowania dysku (patrz /proc/crypto)

en: The hash used to create the encryption key from the passphrase
pl: Skrót użyty do utworzenia klucza szyfrującego z hasła

en: Verifies the passphrase by asking for it twice
pl: Sprawdzenie hasła przez dwukrotne zapytanie

en: Read the key from a file (can be /dev/random)
pl: Odczyt klucza z pliku (może być /dev/random)

en: The size of the encryption key
pl: Rozmiar klucza szyfrującego

en: BITS
pl: BITÓW

en: The size of the device
pl: Rozmiar urządzenia

en: SECTORS
pl: SEKTORÓW

en: The start offset in the backend device
pl: Offset początku w urządzeniu

en: How many sectors of the encrypted data to skip at the beginning
pl: Ile sektorów zaszyfrowanych danych z początku pominąć

en: [OPTION...] <action> <name> [<device>]
pl: [OPCJA...] <akcja> <nazwa> [<urządzenie>]

en: Argument <action> missing.
pl: Brak parametru <akcja>.

en: Unknown action.
pl: Nieznana akcja

en: Argument <name> missing.
pl: Brak parametru <nazwa>.

en: Argument <device> missing.
pl: Brak parametru <urządzenie>.

en: Key size must be a multiple of 8 bits
pl: Rozmiar klucza musi być wielokrotnością 8 bitów
